Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Флоринська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04329694) був реорганізований і увійшов до складу Бершадської громади

Заступник сільського голови з питань діяльності виконавчого комітету

Петровська Валентина Володимирівна

Я, Петровська Валентина Володимирівна народилася в с. Флорино Бершадського району Вінницької області 26 січня 1961 року.

В 1978 році закінчила Флоринську середню школу і вступила до Київського книготоргового технікуму, який закінчила у 1981 році. В цьому ж році вступила до Ярославського державного університету на історичний факультет(вчірня форма навчання).

Після декретної відпустки працювала бібліографом в Ярославській районній бібліотеці, з 1985 року завідуючою бібліотекою Ярославського медучилища №1, в якому з 1987 року по 1994 рік працювала викладачем суспільних наук.

В 1994 році переїхала на проживання до м.Бершаді Вінницької області, де отримала громадянство України. В 1996 році закінчила заочно Московську юридичну академію за фахом »юриспруденція».

В 1995-1996 роках працювала юристом в Бершадській філії Ощадбанку.

З січня 1997 року по вересень 2002 року працювала на посаді начальника юридичного відділу Бершадської районної держадміністрації.
З вересня по грудень 2002 року працювала заступником начальника юридичного управління Міністерства агропромислового комплексу України.

В 2003 році була прийнята на посаду начальника відділу правового забезпечення та кадрової роботи управління агропромислового розвитку Бершадської райдержадміністрації. З грудня 2009 року працювала на посаді начальника архівного відділу Бершадської райдержадміністрації. З січня 2016 працюю на посаді заступника сільського голови з питань діяльності виконавчого комітету.

Судимості не маю. У 2015 році пройшла перевірку відповідно до Закону України «Про очищення влади».

Маю сина 1982 року народження, дочку 1989 року народження.

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування